KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12709288
nr 1270 9288
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, " vid bananskålen", signerad, 1991,21x19 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:37:18
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr